Telefon Numaramız

+90 850 224 35 73

Tecrübemiz ve kalite standartlarımız ile güveniniz önceliğimizdir

Elektronik Kart Üretimi

SMT ve THT hatları ile PCB montajı, test, uygun kaplama ve ESD ambalajlama firmamızın verdiği başlıca hizmetlerdendir. Elektronik kart üretim süreçlerinde son teknoloji montaj ve test ekipmanlarını kullanmaktayız. Otomatik montaj hatları ile SMT teknolojisine uygun bileşenlerin çok yüksek hızlarla elektronik kart üzerine montajını yapmaktayız. Dalga lehimleme makinesi ile tamamlanmış kartların lehimleme işlemleri yapılmaktadır. GTECH'te tüm işlemlerimiz ESD ortamında ve IPC standartlarına uygun olarak yapılır.

Cable Harness ve Konnektör

Generaltech Savunma Sanayinde de kullanılmakta olan yüksek kalite ve isterlerdeki özel kablo ve konnektörlerin üretimini ve tedariğini yapmaktadır. Bu alanda geniş ürün portföyümüz ve geniş stok çeşitliliğimiz ile çoğu müşteri talebini kısa sürede karşılayabilmekteyiz. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları rekabet avantajını sağlamak için yüksek kalite standartlarını ve uygun fiyata sunmaktayız.

Test

Müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek tüm isterlerini karşılayacak şekilde fonksiyonel testler yapmaktayız. Arızalar ve nedenleri hakkında hızlı geri bildirimler yaptıktan sonra, gerekli düzeltmeleri yaparak sorunları tespit edip çözmekteyiz. Her üretim partisinden sonra test sonuçlarını büyük bir itina ile kaydetmekte ve müşterilerimize bu kayıtları ve ilgili değerlendirmelerimizi raporlamaktayız. Ayrıca tüm test süreçleri ESD korumalı ortamda ve IPC standartlarına uygun olacak şekilde General Tech şirketinin kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.